از ما بپرسید

فرم تماس سریع


  آیا سوالی دارید؟

  راحت باشید و از ما سوال کنید...

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفا برای ما پیام ارسال کنید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  هزینه تعمیر و سرویس اسانسور چقدر می باشد؟

  تعمیرات آسانسور با توجه به قطعات مورد استفاده و زمانی که متخصصین مختلف برای رفع خرابی آسانسور شما صرف می کنند متفاوت می باشد. اعلام قیمت ثابت برای تعمیرات موردی بی اساس می باشد.

  در عین حال برای سرویس های دوره ای هزینه اولیه دریافت می شود و پس از آن سرویس و بازدید ماهیانه بصورت رایگان صورت می پذیرد.

  تخفیف 20% شامل چه مواردی می شود؟

  خدمات تعمیرات موردی آسانسور شامل این تخفیف تا سقف 100 هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که این تخفیف صرفا برای مشتریان جدید تعریف شده است. مشتریان قبلی می توانند از تخفیفات بیمه سالیانه به میزان 40% در هنگام قرارداد بهره مند شوند.

  چقدر زمان می برد تا تعمیرکار در محل حاضر شود؟

  سرویس کاران ما در مناطق مختلف سطح شهر در ساعات کاری مشغول سرویس دوره ای مشترکین می باشند. و هنگامی که شما درخواست بازدید و ارایه خدمات می دهید، با توجه به اینکه در چه مرحله ای از سرویس قبلی باشند، حدودا 1 الی 2 ساعت زمان میبرد تا در محل شما حضور یابند.

  لیست خدمات دوره ای شامل چه مواردی می باشد؟

  لیست خدمات دوره ای توسط سندیکای آسانسور کشور ارایه می گردد. و با توجه به اینکه شرکت کیهان گستر مانا از اعضای سندیکا می باشد، چک لیست طبق همان استاندارد تنظیم شده است. هم اکنون می توانید از اینجا دانلود کنید.

  آیا امکان رزرو قبلی برای دریافت خدمات در روزهای بعد وجود دارد؟

  بله، شما می توانید طی تماس با دفتر مرکزی و یا سرپرست اعزام تیم های فنی (شماره مستقیم 09125753542) برای رزرو حضور تکنسین ها در روزهای آینده تعیین وقت نمایید.

  آیا ضمانتی برای قطعات مورد استفاده و یا خدمات انجام شده ارایه می دهید؟

  گارانتی شرکت به دو صورت برای قطعات و خدمات ارایه می گردد.

  تمامی قطعات بمدت یکسال تحت گارانتی تعویض شرکت می باشد و در صورت خرابی توسط تکنسین های ما تعویض می گردند.

  همچنین خدمات ارایه شده نیز به مدت 6 ماه تضمین می گردد و در صورتی که طی این مدت دچار خرابی شود، بدون هزینه تعمیرات انجام می شود.